Page views: 1931

Visitors: 1511

Ola biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

31 marca 2019 r. pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim.
Gdy w marcu tego roku, po raz pierwszy wzięłam udział w tym biegu, zakochałam się w nim od pierwszych kroków. Była wspaniała atmosfera, cudowni ludzie, a nogi same poniosły mnie do mety po wymarzoną życiówkę.
Tym razem chcę by mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem ze samą sobą, więc postanowiłam że pobiegnę dla fundacji Rak'n'Roll.
Potrzebuję jednak Twojej pomocy, żeby ten pomysł się udał – wesprzyj dowolną kwotą cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy walczą o każdy kolejny dzień życia.
Bardzo wierzę w to, że ile siebie dajesz, tyle do Ciebie wraca!

My challenge

Jeśli uda mi się uzbierać kwotę 800 zł, w półmaratonie pobiegnę przebrana za Myszkę Miki ! :) Aktualizacja --> 800 zł jest już na koncie fundacji, więc biegnę w uszach Myszki Miki :)) ! Zatem podbijam i zbieramy dalej do oporu, ile się da! Najważniejsze przecież są uśmiechy tych, którym ta zbiórka pomoże ! :)
Aleksandra has already collected :
2 039,34
Race kit
My target : 1 500 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »