Page views: 451

Visitors: 383

Kajcza tupta dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Hej! Postanowione: 31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim. To będzie mój pierwszy start na takim dystansie i przyznaję, że wiąże się z tym cała masa emocji.
Kiedy przeczytałam o akcji "Biegam Dobrze" do palety odczuć doszła radość z możliwości wsparcia świetnego NGO. Dzięki zbiórce moje najbliższe treningowe miesiące będą mieć sens, ale nie tylko sportowy. To będą kilometry wytuptane z celem!

Konkretnie: z celem wsparcia Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, która codziennie, od 12 do 2:00, prowadzi telefon zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111. Odbierają średnio 8 tysięcy połączeń miesięcznie - na bieżąco wspierają i reagują, także w sytuacjach zagrożenia życia. Ponadto tworzą akcje edukacyjne, centra pomocy i kampanie społeczne, a to wszystko dla ochrony dzieci przed przemocą.

Przez bieg poprowadzi mnie Ania (a w moim świecie Qdr), która w momencie naszego poznania 13 lat temu szczerze nie znosiła sportu. Sprawa zmieniła się diametralnie, bo pół roku temu właśnie ona zachęciła mnie do biegania i dzięki niej zadebiutuję w półmaratonie. Jej zbiórkę na morświny znajdziecie pod tym linkiem:
https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/charity/7331?fbclid=IwAR1WJ2gL_HhSzZb91zp3BvKrLUpQxyC9sn2ui_BwPl9jHicWKMNlXuXgliw

Będę wdzięczna za Wasze wsparcie! Sama już pokryłam wszystkie koszty, które normalnie wiązałyby się z moim udziałem w biegu. Dlatego to, co prześlecie pójdzie właśnie na Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.

Każda złotówka się liczy! Z góry dzięki za pomoc!

Kajcza
Kaja has already collected :
970
Race kit

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »