Page views: 899

Visitors: 668

Ula biegnie dla Fundacji SYNAPSIS

31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Hej wszystkim :) tak jak wyżej napisane biegnę w Półmaratonie Warszawskim. Prócz dobrej zabawy i potu na czole, chcę razem z #BiegamDobrze, pobiec dobrze i wesprzeć Fundację SYNAPSIS, która pomaga i wspiera osoby z autyzmem.
Autyzmu nie da się wyleczyć. Najlepszym sposobem na życie z nim, jest jak najszybsze jego zdiagnozowanie i wypracowanie rozwiązań, które pomogą osobie funkcjonować na lepszym poziomie! W tym roku pracowałam z dziećmi z zespołem Aspergera (o którym często mówi się, że jest lżejszą formą zaburzeń autystycznych) i wiem, jak ciężko jest dziecku funkcjonować w zwyczajnym świecie, z tego rodzajem zaburzenia.
Dlatego bardzoooo Was wszystkich zachęcam do wsparcia mnie w tej akcji! :))
Każda wpłacona kwota się liczy i daje szanse na lepsze życie podopiecznym fundacji!

My challenge

Różowe włosy? Szaleć, to szaleć :D Moim celem jest uzbieranie 500 zł. Jeśli mi się uda zebrać tę kwotę i dobiec do mety, to całych włosów na różowo nie zrobię :D ale końcówki sobie ufarbuję!
Ula has already collected :
740
Race kit
My target : 500 zł

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »