Page views: 2820

Visitors: 1891

Katarzyna biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim jako debiutantka na tym dystansie, ale jako były sportowiec wiem, że się uda:))) Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem, a również pokazaniem, że z chorobą można wygrać i mieć tak samo dużo siły jak przed chorobą, a nawet więcej:))) Mi się udało pokonać tego nieproszonego przeciwnika i czuję się jak bym wygrała życie <serce> Od czasu zachorowania przeszłam 5 operacji, a w między czasie zaczęłam regularnie biegać i to właśnie bieganie dodawało mi siły i poczucie wygranej:) Bardzo bym chciała, żeby inni zmagający się z tą chorobą mieli szansę na jej pokonanie dzięki Fundacji:) Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! <serce>
P.S. Ja akurat podczas chemioterapii chodzilam w chuscie (nie lubie peruk:) ale znam dziewczyny, ktorym fundacja Rak’n’Roll ufundowala przepiekne peruki co bylo dla nich wielkim szczesciem w tych trudnych chwilach.

My challenge

Kochani, jeżeli uda mi się zebrać tę kwotę dla Fundacji Rak'n'Roll to będzie dla mnie podwójne zwycięstwo i będę mega szczęśliwa, że mogłam razem z Wami pomóc innym chorującym "rollować" raka:))))
Katarzyna has already collected :
10 000,17
Race kit
My target : 10 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »