Page views: 572

Visitors: 499

Marta biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Od jakiegoś czasu zauważyłam, że lubię biegać, no ok, nazwijmy rzeczy po imieniu, truchtać :-). Staram się przesuwać swoje granice wytrwałości i bić , tylko i wyłącznie, własne rekordy. A skoro coś sprawia mi przyjemność i można to połączyć z wspieraniem innych, to dlaczego nie ? Proszę więc pięknie o wpłaty na moją zbiórkę nisko się wszystkim kłaniając.

My challenge

No cóż, chciałabym oczywiście zrobić coś spektakularnego na mecie, np. zatańczyć albo zaśpiewać, jednak nie ma to najmniejszego sensu. Ponieważ przybiegam na metę zawsze na "szarym końcu" ( choć dla mnie jest on niezwykle kolorowy :-) ) nikogo już tam nie ma oprócz obsługi biegu i zmęczonych długim oczekiwaniem wolontariuszy. Więc jeśli nie na mecie to musi być coś w trakcie biegu :-) W takim razie proponuję: jeśli uzbieram 800 zł to pobiegnę w przebraniu. Jeszcze nie wiem jakim, ale na pewno coś wymyślę :-)
Marta has already collected :
1 110
Race kit
My target : 800 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »