Page views: 2194

Visitors: 2014

ZabiegAnna biegnie dla Fundacji Dzieci Niczyje

3 kwietnia pobiegnę w 11. PZU Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem, nawet jeśli chodzi tu o wyścig z samą sobą. Możesz mi w tym pomóc. Jak? Wesprzyj Fundację "Dzieci Niczyje", dla której biegnę.
Biorę udział w akcji Biegam Dobrze po raz drugi. Poprzednim razem uzbierałam na rzecz Fundacji 350 zł. Tym razem chciałabym co najmniej podwoić tę kwotę.
Bieganie biorę na siebie, ale potrzebuję Twojej pomocy - wpłaty na rzecz podopiecznych Fundacji "Dzieci Niczyje". Liczy się każda, nawet najmniejsza kwota.
Wierzę, że razem możemy zrobić coś dobrego. Pomóżmy tym, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy - dzieciom, które doświadczają przemocy i które są tak bardzo bezbronne! Przyłącz się do mnie i przekonaj się, że POMAGANIE JEST FAJNE! Mamy czas do 15.02.2016 r. Z góry dziękuję!

My challenge

Chciałabym podwoić kwotę uzbieraną w pierwszej edycji akcji #BiegamDobrze (350 zł), a że lubię stawiać sobie wyzwania, to powalczę o okrągły 1000 zł. Jeśli się uda, pobiegnę w kolorowym przebraniu :) Na maratonie taki strój dodawał mi skrzydeł i wywoływał uśmiech na niejednej twarzy biegacza i kibica. Ponieśmy razem dalej dobrą energię! :)
Anna has already collected :
442
Race kit
My target : 1 000 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation (formerly known as Nobody's Children Foundation) has been striving to make sure all children enjoy safe childhood. We support children who fell victim to physical and emotional violence or sexual abuse. Our activities restore their sense of security, self-confidence and trust in others. JOIN OUR TEAM and help us create CHILD SUPPORT CENTER in Warsaw. Let's do it TOGETHER! więcej »