Page views: 2773

Visitors: 2588

ZabiegAnna biegnie dla Fundacji Dzieci Niczyje

3 kwietnia pobiegnę w 11. PZU Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem, nawet jeśli chodzi tu o wyścig z samą sobą. Możesz mi w tym pomóc. Jak? Wesprzyj Fundację "Dzieci Niczyje", dla której biegnę.
Biorę udział w akcji Biegam Dobrze po raz drugi. Poprzednim razem uzbierałam na rzecz Fundacji 350 zł. Tym razem chciałabym co najmniej podwoić tę kwotę.
Bieganie biorę na siebie, ale potrzebuję Twojej pomocy - wpłaty na rzecz podopiecznych Fundacji "Dzieci Niczyje". Liczy się każda, nawet najmniejsza kwota.
Wierzę, że razem możemy zrobić coś dobrego. Pomóżmy tym, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy - dzieciom, które doświadczają przemocy i które są tak bardzo bezbronne! Przyłącz się do mnie i przekonaj się, że POMAGANIE JEST FAJNE! Mamy czas do 15.02.2016 r. Z góry dziękuję!

My challenge

Chciałabym podwoić kwotę uzbieraną w pierwszej edycji akcji #BiegamDobrze (350 zł), a że lubię stawiać sobie wyzwania, to powalczę o okrągły 1000 zł. Jeśli się uda, pobiegnę w kolorowym przebraniu :) Na maratonie taki strój dodawał mi skrzydeł i wywoływał uśmiech na niejednej twarzy biegacza i kibica. Ponieśmy razem dalej dobrą energię! :)
Anna has already collected :
442
Race kit
My target : 1 000 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »