Page views: 903

Visitors: 705

Staśkiewicz poci się dla Rak'n'roll

W życiu są sprawy ważne i ważniejsze. Dla mnie jedną z tych naj, jest spłacenie pewnego długu, który zaciągnąłem 6 lat temu. Długu dobra.

W lecie 2012 roku, mój starszy syn miał 7,5 roku i uległ wypadkowi na rowerze. Przez trzy miesiące leżał w różnych szpitalach, m.in. o jego zdrowie walczyliśmy w Centrum Zdrowia Dziecka. W krytycznym momencie potrzebna była krew. Wtedy z pomocą przyszła moja serdeczna przyjaciółka Joanna. Pomogła w zbiórce krwi, ale też podtrzymywała nas na duchu, choć sama była wtedy ciężko chora. Dwa miesiące później, mój syn był już w domu. A ja szedłem na pogrzeb Joanny.

Tak, to ta sama dziewczyna, która brała udział w kampanii Rak'n'roll "Zbieramy na cycki, nowe fryzury i dragi". Od tamtego czasu, co roku podczas Półmaratonu Warszawskiego organizuję zbiórkę charytatywną na rzecz Fundacji Rak'n'roll. Opiekuje się ona pacjentkami onkologicznymi. Tak spłacam swój dług.

Zwracam się do Was z prośbą o wsparcie mojej zbiórki. To banalnie proste. Po kliknięciu linku - będziecie mogli wykonać przelew z Waszego banku. Liczy się każde 10 zł, 5zł a nawet złotówka. Jeśli możecie wesprzeć moją zbiórkę, będę niezwykle wdzięczny. I dziewczyny z R'n'R również. A Joanna z chmurki, na której siedzi, na pewno zrobi Wam jakiegoś miłego psikusa.

My challenge

Cel nr. 1 - 700 zł osiągnięty Pamiątkowa koszulka ze wszystkim darczyńcami :) Cel nr 2 - 1000 zł - ... czekam na szalone pomysły
Tomasz has already collected :
1 010
Race kit
My target : 1 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »