Page views: 660

Visitors: 562

Zbigniew biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Rak to podstępna choroba, która w każdej chwili może przyjść do nas. Nie muszę przekonywać jak straszne jest to spotkanie. W zeszłym roku raczysko dało znać o sobie dwa razy wśród moich bliskich i to w jednym tygodniu. Jedna z bliskich mi osób niestety odeszła. Aby nie uderzać w pesymistyczne tony, to jest i radosna wiadomość. Ukochana memu sercu osoba w 100% została wyleczona, dzięki szybkiej reakcji. Chcę zaznaczyć, że z raczyskiem spokojnie da się wygrać i nie wolno się poddawać. To nie jest mój pierwszy półmaraton ale debiut w akcji biegaj i pomagaj. Mój cel może i skromny ale na początek jeśli zbiorę kwotę 5.000zł i więcej, to będę brał udział w takich akcjach 2 razy w roku (półmaraton warszawski i maraton warszawski) oczywiście wspierając fundację R'n'R
Zbigniew has already collected :
995
Race kit
My target : 5 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »