Page views: 1789

Visitors: 1497

Krzyś TriWiatrak biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Biegam nie od dziś, staram się pomagać nie od dziś, tym razem chcę wspomóc Fundację Rak'n'Roll i potrzebuję Waszej pomocy i Waszego dobrego serca. Razem w sezonie 2017/2018 udało nam się uzbierać 7341zł ! Pokazaliśmy mega moc :) Jak będzie w 2018/2019 czas pokaże ale pamiętajcie, że każdy złotówka jest ważna. Wpłacajcie na szczytny cel i pomóżcie WYGRAĆ Życie! Ja dam z siebie wszystko i pobiegnę ile sił w nogach. A po zawodach wśród ludzi dobrej woli, którzy wpłacą na Fundację rozlosuję miłe gadżety:) WALKA TRWA ! Cel minimum był ustawiony na 2 tyś. zł i MAMY TO! Podnosimy poprzeczkę na 5 tyś. a już wkrótce podrzucę dodatkowe wyzwanie dla mnie:)) Pozdrawiam Krzyś
Krzysztof has already collected :
4 240
Race kit
My target : 5 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »