Page views: 3062

Visitors: 2202

Agnieszka biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Sukces, podobnie jak szczęście, nie może być celem. Musi pojawić się przy okazji, być niezamierzonym efektem ubocznym czyjegoś poświęcenia sprawie większej niż on sam
(V.Frankl).

Prawie dekadę temu, będąc jeszcze studentką psychologi, przeczytałam książkę Viktora Frankla pt. Człowiek w poszukiwaniu sensu, która wywarła wpływ na całe moje późniejsze życie. Według niego współczesny człowiek ma za co żyć, ale nie ma po co żyć - ma środki, ale nie ma sensu. Niestety nie dotyczy to wszystkich.
Nowotwór potocznie zwany RAKIEM, każdemu z Nas zabrał kogoś bliskiego. Nie bez znaczenia jest data 1-go listopada, mojego przyłączenia do akcji #biegamdobrze. Chciałabym uczcić pamięć osób z moje bliskiej rodziny, które „zatańczyły” Rak’n’Roll.
Wyznaczyłam sobie cel zbiórki 3200, ponieważ kilka dni przed półmaratonem w Warszawie kończę 32 lata. Proszę Was, żeby zamiast kupować mi prezenty z różnych okazji przelać chociaż małą kwotę na konto fundacji.

My challenge

Jeżeli uda mi się zebrać 3200 zł na mecie STANĘ NA GŁOWIE I WYKONAM SZPAGAT ;)
Agnieszka has already collected :
2 261
Race kit
My target : 3 200 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »