Page views: 1047

Visitors: 883

Mirosław biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj fundację Rak'n Roll dla której pobiegnę i pomóż walczącym z rakiem.
Dzięki!
Mirek

My challenge

Będzie to mój drugi bieg na rzecz Rak'n Roll i 8 start w PZU Półmaraton Warszawski. Również w 14 edycji tego święta biegowego chciałbym przyczynić się do wsparcia fundacji Rak'n Roll. Za pierwszym razem zbiórka poszła łatwo a z doświadczenia wiem że drugi raz powtórzyć ten sam wyczyn jest dużo trudniej. To tak jak z wybieganiem kolejnego PB. Jednak mam nadzieję że z Wami uda się. Pomożecie?! Również i tym razem zachęcam do wsparcia. Za najwyższe kwoty wsparcia będą nagrody. Tym razem jednak wyjątkowe bo z New York Marathon 2019! To dzięki ubiegłorocznej edycji tej imprezy uzyskałem czas który zapewnił mi udział w New York Marathon 2019 (Maraton odbędize się 3go listopada zatem na nagrody trzeba będzie troszkę poczekać. Jestem przekonany że warto)
Mirosław has already collected :
1 440
Race kit
My target : 500 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »