Page views: 620

Visitors: 514

RAZ JESZCZE! Marcin biegnie dla Polskiej Akcji Humanitarnej

Koledzy z pracy powiedzieli, że nie ma lepszego sposobu na świętowanie 40 urodzin niż półmaraton...31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

W zeszlym roku biegnąc w Półmaratonie Warszawskim, dzięki Waszej hojności udało mi sie zebrać ponad 1000 PLN na szczytny cel. W tym roku kumpele i kumple z pracy stwierdzili że skoro skończyłem 40-chę to czas najwyższy złamać 1:40 i ponownie mnie zapisali na półmaraton w ramach akcji "Biegam dobrze"...Cel szczytny, więc wziąłem sie do roboty i trenuję :-) A Was proszę o wsparcie, abym mógł wystartować w koszulce "Biegam dobrze". Z góry dzięki za Waszą hojność!! Aby wpłacić datek kliknijcie na link pod postem, który Was pokieruje dalej. Tymczasem dziękuje tym, którzy już mnie wsparli i beda mnie gonic lub czekac jak zawsze na mecie :-) Za każde wpłacone przez Was 20 PLN machnę 1 pompkę na mecie :-)
Marcin has already collected :
1 125
Race kit
My target : 1 000 zł

Polish Humanitarian Action

For 27 years we have been helping people suffering from natural disasters and armed conflicts. Life and health of people in need is always our priority. We work in South Sudan, Somalia, Syria, Iraq, Yemen, Ukraine and Kenya. When running with PAH, you can provide access to safe and clean water to whoever needs it the most! więcej »