Page views: 2271

Visitors: 2041

Ostatnia puszeczka Maćka Bonieckiego

Dzień dobry, 31 marca będę wkurzał kierowców stojących w korkach tylko dlatego, że zachciało mi się biegać półmaraton po ulicach miasta razem z innymi ludźmi, którym się nudzi. Takie mam hobby.

Może się to spotkać z uzasadnionym użyciem mowy i czynów nienawiści ze strony tych, którzy na ostatnich kroplach paliwa w baku próbują dojechać do najbliższej stacji. Druga opcja jest taka, że rozjedzie mnie najebana w trzy dupy żona Ryśka Kalisza.

W związku z tym postanowiłem już teraz zapobiegawczo zacząć zbierać pieniądze do mojej ostatniej puszeczki. Proszę wpłaćcie dowolną kwotę. Jak się uzbiera powyżej 16 milionów to będę Was zawsze miło wspominał balując za zdefraudowane pieniądze w Australii, a jak nie to przynajmniej pomożemy osobom chorym na raka.

PS Zdjęcia pokazują ludzi biegnących po alkohol przed niedzielą wolną od handlu.

My challenge

Jak uzbieram 16 milionów to obiecuję, że nie będę Wam truł dupy dopóki ten hajs się nie skończy.
Maciej has already collected :
1 001
Race kit
My target : 16 000 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »