Page views: 1085

Visitors: 858

Ostatnia puszeczka Maćka Bonieckiego

Dzień dobry, 31 marca będę wkurzał kierowców stojących w korkach tylko dlatego, że zachciało mi się biegać półmaraton po ulicach miasta razem z innymi ludźmi, którym się nudzi. Takie mam hobby.

Może się to spotkać z uzasadnionym użyciem mowy i czynów nienawiści ze strony tych, którzy na ostatnich kroplach paliwa w baku próbują dojechać do najbliższej stacji. Druga opcja jest taka, że rozjedzie mnie najebana w trzy dupy żona Ryśka Kalisza.

W związku z tym postanowiłem już teraz zapobiegawczo zacząć zbierać pieniądze do mojej ostatniej puszeczki. Proszę wpłaćcie dowolną kwotę. Jak się uzbiera powyżej 16 milionów to będę Was zawsze miło wspominał balując za zdefraudowane pieniądze w Australii, a jak nie to przynajmniej pomożemy osobom chorym na raka.

PS Zdjęcia pokazują ludzi biegnących po alkohol przed niedzielą wolną od handlu.

My challenge

Jak uzbieram 16 milionów to obiecuję, że nie będę Wam truł dupy dopóki ten hajs się nie skończy.
Maciej has already collected :
1 001
Race kit
My target : 16 000 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »