Page views: 1038

Visitors: 834

Ewelina biegnie dla Amnesty International

Pamiętacie jak przebiegłam Maraton Warszawski nigdy wcześniej nie biegając? 3 miesiące treningów. 4 tygodniowo. Na liczniku 343 km.
Po prostu się stało! Stwierdziłam, że to jest coś czego nie mogę popsuć. 31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim.

My challenge

Lubię wyzwania. #1. Jeżeli uzbieramy te 350 zł to obiecuję, że napiszę 350 listów na corocznym Maratonie Pisania Listów... w obronie praw człowieka! #2. Na Wasze życzenie ostatni odcinek biegnę w szpilkach! Ze względu na to, że część z Was była za ostatnim kilometrem, a część za ostatnimi 100 metrami to pozwolicie, że odcinek, który przebiegnę na obcasach/szpilkach będzie od 100 metrów do 1 kilometra. I ktoś z Was będzie mi musiał kibicować na 20 kilometrze, aby podać mi te buty :p Do zobaczenia!
Ewelina has already collected :
359,99
Race kit
My target : 350 zł

Amnesty International

We are a global movement of more than 7 million people who take injustice personally. We are campaigning for a world where human rights are enjoyed by all. Today, human rights in Poland are in danger. Join us to protect freedom of assembly, association and women's rights. Say NO to discrediting Polish NGOs and other institutions upholding our rights and freedoms. RUN FOR YOUR RIGHTS! więcej »