Page views: 2575

Visitors: 1702

Karolina biegnie dla Fundacji SYNAPSIS

Kochani, ten start może być czymś więcej niż tylko kolejnym przebiegniętym dystansem, 31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim nie dla wyniku, nie dla medalu, ale dla ludzi, którzy tego potrzebują. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc i to w bardzo prosty sposób - wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy. :-) Wystarczy tak niewiele, gorsz do grosza, złotówka do złotówki, każde wsparcie się liczy - rzucasz do skarbonki, ja biegam. Mój każdy kilometr ma wtedy znaczenie, mój każdy kilometr jest Twoją złotówką dla osób z autyzmem, dla dzieci, dla dorosłych, dla cudownych ludzi, którzy potrzebują Naszej pomocy. :-)

Biegam na niebiesko, nie tylko w kwietniu, nie tylko w półmaratonie, ale tym razem ten bieg może zmienić życie kilku osób, może wspierać ich funkcjonowanie, wpierać diagnozę i terapię. Czy myślicie, że to dużo? Dlaczego biegam dla autyzmu?
Od kilku lat mam przyjemność pracować z dzieciakami ze spektrum, wiem jak cudowne są to małe osoby i na jak cudownych dorosłych mogą wyrosnąć, właśnie między innymi dzięki Waszej pomocy.
Wiem, jak bardzo ważna jest wczesna diagnoza, jak bardzo ważna późniejsza terapia, jak wiele istnień może to zmienić i jak w tym wszystkim pomaga Synapsis.
Wybieram tą ścieżkę charytatywną, bo w nią wierzę, bo wiem, że ta zbiórka ma sens, że te pieniądze nie pójdą w eter a zostaną przeznaczone na szczerą, prawdziwą pomoc i wsparcie.

W mojej pracy najbardziej cieszą mnie sukcesy moich małych podopiecznych, moich dzieciaków, z autyzmem, aspergerem, nawet życiówka w półmaratonie nie daje tyle radości jak doświadczanie postępów w ich rozwoju dzięki terapii, którą mam przyjemność z nimi prowadzić. Jeśli poza moją pracą mogę wspomóc osoby z autyzmem biegnąć w półmaratonie warszawskim dla Fundacji SYNAPSIS nie zawaham się nawet sekundy.

Proszę Was o pomoc, ponieważ nie każdy z Nas może biegać, nie każdy lubi to robić lub z różnych względów nie może. Jednak większość z Nas może wpłacić najmniejszą kwotę jaką jest w stanie, której braku nie odczuje w swoim portfelu tym samym pomagając, wspierając szczytny cel.... Ja za Was pobiegnę te 21,1 km z wielką przyjemnością.

Nie każdy ma predyspozycje by biegać, ale każdy może pomóc. :-)

My challenge

WOW! Jesteście Wielcy! ❤️ Cel nr 1: "Jeśli zbiorę minimum 500zł dla Fundacji półmaraton przebiegnę w stroju jednorożca. :-)" ✔️ Jednorożec został osiągnięty, strój już czeka :) Cel nr 2: 1000 zł - Za tysiaka mogę z każdym zbić piątaka :) za to chętnie podbije stawkę i na koniec zbiórki wyznaczam cel 1500 zł. Jeśli przekrocze ten cel to na mecie będzie czekał jednorożcowy przytulas dla każdego kto wspiera mnie finansowo, duchowo, trzyma kciuki i przyjdzie pokibicowac ✌️☺️ To co, dobijamy do 1500? :)
Karolina has already collected :
1 591
Race kit
My target : 1 500 zł

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »