Page views: 2649

Visitors: 2171

#biegamdobrze dla Polskiej Akcji Humanitarnej

Mam na imię Maciek, mam 21 lat i 31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim. Będzie to moja pierwsza tego typu impreza, więc chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem.
Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Nie istnieje coś takiego jak za mała kwota. Rezygnując nawet z jednej przyjemności dziennie i przelewając ją na cel mojej zbiórki wspomożesz potrzebujących i będziesz mógł nazwać siebie Bohaterem!

Nie możesz nic wpłacić na konto mojego biegu, ale bardzo chcesz pomóc innym? Nic straconego!
Jednym ze sposobów jest ustawienie jako swojej strony startowej na komputerze czy telefonie akcji "Pajacyk" prowadzonej przez PAH, gdzie jedynie poprzez kliknięcie pomagamy zwalczać problem niedożywienia wśród polskich dzieci.
Możesz także dać z siebie coś więcej i np. zamówić pakiet startowy DKMS i wpisać się dzięki temu do bazy potencjalnych Dawców komórek macierzystych. A może przy najbliższej okazji oddasz krew w specjalnym busie lub punkcie RCKiK w Twoim województwie? (wszystkie miejsca i terminy akcji są podane na ich stronach). Jeśli potrzebujesz dodatkowej motywacji, otrzymujesz za to dzień wolny od pracy i kilka czekolad ;P
Nie kosztuje Cię to zbyt wiele, a możesz komuś podarować szansę na dalsze życie.
Każdy z nas ma w sobie cząstkę Bohatera. Trzeba ją tylko znaleźć. :D
"Pomożesz? Bo możesz! Masz to w genach!"

Dlaczego właśnie PAH?
Jest to organizacja, która od ponad 25 lat prowadzi pomoc nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Ludzie zrzeszani przez tę Organizację walczą o zdrowie i godne życie osób dotkniętych przez katastrofy naturalne i konflikty zbrojne, kierując się przy tym zasadami bezstronności, humanitarności oraz z poszanowaniem miejscowej kultury i religii. Działa ona obecnie w wielu krajach Trzeciego Świata, ale także oczywiście w Polsce czy choćby na Ukrainie. Dlatego każde wsparcie dla Polskiej Akcji Humanitarnej jest na wagę ludzkiego życia, które jest cenniejsze od najszczerszego złota. Dlatego jestem dumny mogąc poprowadzić zbiórkę na rzecz tej fundacji.

#biegamdobrze
#helpersgeneration

My challenge

Jeśli osiągniemy taką kwotę, to... ogolę nogi :P
Maciek has already collected :
1 500
Race kit
My target : 1 500 zł

Łącznie, dzięki wsparciu partnerów Maciek zebrał już dodatkowo:

0
0
6
0

Dobro
podwajali:

Alior Bank

Polish Humanitarian Action

For 27 years we have been helping people suffering from natural disasters and armed conflicts. Life and health of people in need is always our priority. We work in South Sudan, Somalia, Syria, Iraq, Yemen, Ukraine and Kenya. When running with PAH, you can provide access to safe and clean water to whoever needs it the most! więcej »