Page views: 1410

Visitors: 923

Anna biegnie dla Fundacji Wcześniak

31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim. Choćbym miała go nawet przeczołgać tym razem nie odpuszczę i znajdę się na starcie.Kontuzje w tym roku mnie nie odpuszczają,ale nie poddaje się.
Fundacje Wczesnik wspieram już trzeci rok i każdy wie jak może mi pomóc. Dlaczego akurat ta fundacja? Każdy z nas doświadcza wielu rzeczy ... Ja doświadczenia z wczesniactwem nie wymarze pewnie już nigdy,ta rana zostanie na zawsze...
Chcę pobiec w tym półmaratonie dla Wcześniaków i dla sentymentu tego biegu.Tam właśnie w Warszawie rozkochałam się w bieganiu.To tam tłum niesie a dreszcze przechodzą przy każdym kilometrze.
Tak,to mój cel.A cel to marzenie z datą wykonania! 31.03.19 ❤

My challenge

Chcę pobiec dla fundacji a przy okazji zrobić życiówkę w półmaratonie,wesprzyjcie fundację i pomóżcie mi zrealizować marzenie
Anna has already collected :
1 380
Race kit
My target : 350 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »