Page views: 4211

Visitors: 2840

ANETA biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Ta zbiórka ma dla mnie szczególny charakter, a bieg dedykuję komuś najważniejszemu w moim życiu.
Razem możemy więcej więc liczę na Wasze wsparcie.

My challenge

Może wreszcie moje bieganie przyczyni się do większej pomocy :D 31.03.2019r. pobiegnę w 14 Półmaratonie Warszawskim. Jest to mój pierwszy bieg rozpoczynający walkę o Koronę Pólmaratonów Polski. Zdecydowałam się na ten bieg pod szczególnym patronatem fundacji Rak'n'Roll. Bieg ten jest dedykowany komuś bardzo ważnemu, mojemu życiowemu autorytetowi, wulkanie energii, silnej i mocnej osobie,która nigdy nie okazała nawet momentu zwątpienia Na chwilę obecną mój cel to zebranie 2001 zł ale mam nadzieję, że suma końcowa będzie o wiele większa, bo każda złotówka jest ważna!! Liczę na Was ! :D Razem możemy WYGRAĆ ŻYCIE!!!
ANETA has already collected :
2 311
Race kit
My target : 2 521 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »