Page views: 311

Visitors: 231

Artur biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim. Będzie to mój 7 udział w tej imprezie. Możesz mi w tym pomóc. Twoje wsparcie pomoże mi osiągnąć ten cel. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Moim celem jest zobaczyć na mecie czas poniżej 1:40.00. Wiosną w 13 Półmaratonie Warszawskim dzięki Waszej pomocy uzbierałem dla Fundacji Spartanie Dzieciom przeszło 1210 zł. Możesz mi pomóc w realizacji. Pierwsza wpłata standardowo należy do mnie jest to kwota jaką musiałbym zapłacić za zwykły pakiet startowy - 100zl. Wybrałem ścieżkę charytatywną, ponieważ chcę pomóc tym którzy tej pomocy naprawdę potrzebują. Dla mnie ten bieg będzie nie tylko walką z własnymi słabościami, ale pomocą dla tych których walczą z nimi każdego dnia!

My challenge

Wyzwanie nie jest ważne, ale rzucam je, najwyższą wpłatę dzielimy przez 2 i po przekroczeniu linii mety tyle robię pompek :) więc? Rzuć mi wyzwanie!!!!! Po prostu wspieraj akcje #biegamdobrze.
Artur has already collected :
355
Race kit
My target : 1 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »