Page views: 1258

Visitors: 1061

Zamiast jeść ciacha, daj piątaka na Wcześniaka!

Zamiast jeść ciacha, daj piątaka na Wcześniaka!

Wiecie czy nie, ale lubię sobie pobiegać. Czasami rano, częściej wieczorem. W lato, jesień, wiosnę, zimę. Po lesie, parku, wzdłuż Wisły i morza. Po górach, po kniejach, chaszczach i zaroślach. W błocie, w śniegu, w deszczu i w upale. Zawsze w myśl zasady: im trudniej tym łatwiej! Czasami wolniej, a czasami szybciej…

Przyszedł czas kiedy chciałbym pobiec szybciej, jakieś 42 km z małym haczykiem. Taka tam przebieżka. Dla mnie nie pierwszyzna, w powiatowych biegach zawsze jestem w pierwszej dwusetce na mecie!
A teraz to ma być mój 5 start na Królewski dystansie.
Z tej okazji masz niepowtarzalną okazję zrobić mi prezent*, ja ze swojej strony obiecuje że dam z siebie wszystko!

I w myśl zasady, aby było mi łatwiej, najpierw musi być trudniej, mam 10 dni na zebranie 350 zł aby wystartować. Ja wpłacam 150 zł, bo tyle to kosztuje, a wy dorzucacie resztę. A później idziemy na rekord zawstydzając inne zbiórki! Otwierać portfele, konta bankowe, szkatułki, sakiewki. Syp, syp mi talary na zbiórkę. To mnie rozwesela. A ja będę tup, tup, tupał nóżkami.

A jak zbierzemy górę pieniędzy, to Ci co mają ciężko na początku, później będą mieli łatwiej!

*) jeżeli chcesz w najbliższym roku zrobić mi prezent na urodziny, imieniny, gwiazdkę, mikołajki, dzień taty, dziecka lub bez okazji, zrób to teraz wpłacając na zbiórkę. Jeśli nie chcesz mi robić prezentów, zrób prezent Wcześniakom i wpłać na zbiórkę!

My challenge

I tu kończy się moja kreatywność ale zaczyna Wasza! Pamiętajcie, ma być ciężko! Kostka Rubika, całki potrójne, formy różniczkowe i tym podobne. W opisach wpłat piszcie zadania, zobaczę co się da zrobić! A wszystkich was zapraszam na trasę do kibicowania. Razem zrobimy show nie z tej Ziemi! I Pamiętajcie, ja i tak wystartuje! Widzimy się na mecie! \o^o/
Dariusz has already collected :
355
Race kit
My target : 5 000 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »