Page views: 1106

Visitors: 1106

#Andrzej biegnie dla Rak'n'Roll!

Za dwa miesiące pobiegnę w 37. PZU Maratonie Warszawskim. Będzie to mój debiut na tak długim dystansie - i znaczy to dla mnie naprawdę wiele, dlatego chciałbym podzielić się częścią swojego szczęścia i ciężkiej pracy, którą włożyłem w treningi i przygotowania na przestrzeni ostatnich miesięcy. Chcę, żeby to było coś więcej niż tylko bieg!
Mógłbym po prostu wpłacić stówę i pobiec maraton, ale......to by było zbyt proste :D Zdecydowałem więc, że wpłacę pieniądze odłożone wcześniej na rejestrację, a resztę "dozbieram" :)
Miałem możliwość pobiegnięcia dla czterech różnych fundacji, jednak zdecydowałem się na bieg dla Rak'n'Roll. Niesamowicie spodobało mi się, jak każdego dnia czynią z ciężkiej choroby coś, co przezwycięża się na co dzień. Byłem zaskoczony pozytywną energią i podejściem jakie bije od fundacji. Uważam, że każdy, potrzebuje czasem pozytywnego myślenia, nieprawda? :)
Mógłbym napisać "Możesz mi w tym pomóc! Wesprzyj Rak'n'Roll!", ale wolę żebyś zajrzał w link poniżej i poczytał co nieco na ich temat :) Na zachętę zdjęcie kotka po prawej! :)
Andrzej has already collected :
570
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »