Page views: 4886

Visitors: 3462

Ewa biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wesprzyj jej zbiórkę!

Zostałam zaproszona do uczestnictwa w projekcie #Siiruns40WM i 30 września 2018 r, pobiegnę w 40. PZU Maratonie Warszawskim. To będzie mój drugi maraton w życiu, a jego data wypada dokładnie w urodziny mojego syna.

My challenge

Ja jestem zdrowa, mój mąż, syn też - dziękując za to chcę podjąć się wyzwania maratońskiego dedykując je Fundacji Rak&Roll. Chcę, aby ten start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc - to bardzo proste: wesprzyj dowolną kwotą cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Nie przejmuj się tym, że masz do dyspozycji tylko 10 czy 20 zł - kilkakrotnie podczas moich zbiórek okazało się, że z takich ziarenek może się uzbierać całkiem potężna miarka <3 Nie deklaruję pompek na mecie ani tańca, bo pewnie nie będę w stanie tego zrobić, bo już sam dystans jest wyzwaniem, ale obiecuję, że w zamian za każdą wpłaconą złotówkę przygotuję się najlepiej jak umiem. Do dzieła kochani!
Ewa has already collected :
3 163,51
Race kit
My target : 3 153 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »