Page views: 762

Visitors: 733

biegnie dla Fundacji NON IRON

30 września 2018r, pobiegnę w 40. PZU Maratonie Warszawskim, który będzie moim pierwszym maratonem! Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem oraz walką z samym sobą. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Polacy z każdym rokiem zbliżają się do zachodniego stylu życia czego konsekwencją jest wzrost otyłości zarówno u dzieci jak i dorosłych. Mówmy o tym jak ważna jest aktywność fizyczna nie tylko w kontekście zdrowia ale także pasji- stylu życia ;)

My challenge

Pierwszy maraton, jakież targają mną emocje na samą myśl! Czy dotrwam do mety? Czy złapie mnie ten legendarny syndrom maratończyka o którym tyle słyszałem? Ale to tylko połowa wyzwania, które staje przede mną! Drugą połową jest pomoc innym. Chciałbym zebrać 800 zł na pomoc fundacji wspierającej i zachęcającej Polaków do ruchu. Ostatnio dosyć sporo schudłem i na własnym przykładzie zrozumiałem jak ważny jest ruch oraz prawidłowe żywienie w życiu człowieka. Proszę pomóżcie mi zebrać pieniądze dla fundacji NON-IRON. Moim ice bucket challenge będzie przejście przez rynek Wrocławia w sukience i szpilkach (jeśli tylko znajdę wśród rodziny/znajomych mój rozmiar) oraz pełnym makijażu. Żeby nie było za łatwo w trakcie przejścia zaśpiewam piosenkę, którą zażyczy sobie osoba najbardziej wspierająca mój cel! Z góry dziękuję, pozdrawiam i do zobaczenia na maratonie i mam nadzieję później na wrocławskim rynku!
Wojciech has already collected :
108
Race kit
My target : 800 zł

The NON IRON Foundation

Just as You, we believe that sport builds strength and forges character. For the last two years we have been pursuing the idea of upbringing through physical education. We are facilitating regular sport classes for young people from socially deprived backgrounds. Thanks to Non Iron already more then 200 kids and youngsters participate in regular physical activities in variety of sports disciplines. Run for our foundation and help us finance another year of sport activities for kids. Together we can support a better "start" into their lives. Run for our kids and become their hero. You will not find greater fans! więcej »