Page views: 1305

Visitors: 1305

Karolina biegnie dla: Fundacja Dzieci Niczyje

27 września planuję przebiec kolejny Maraton Warszawski, ale ta edycja będzie inna niż wszystkie :)
W tym roku biorę udział w akcji BIEGAM DOBRZE i wspieram Fundację Dzieci Niczyje. Chcę, aby mój start w 37. PZU Maratonie Warszawskim był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc!!!!! Zamiast normalnej ścieżki opłaty startowej, wybrałam zbiórkę na rzecz Fundacji. Bardzo liczę na Wasze wsparcie!! Minimalna kwota do zebrania to 300 zł, ale ja planują ją przebić kilkakrotnie.
Zbiórka trwa do 15 sierpnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlatego proszę nie czekaj, nie odkładaj tego na później i podziel się z innymi. Liczy się każda, nawet najdrobniejsza kwota. To jest moja strona ze zbiórką.
Fundacja 'Dzieci Niczyje' pomaga najmłodszym od 25 lat, daje dzieciom profesjonalne wsparcie w dramatycznych sytuacjach, pomaga im odzyskać poczucie bezpieczeństwa i utracone dzieciństwo. Wesprzyj organizację charytatywną, dla której biegnę.
Dziękuję! Bardzo liczę na Waszą pomoc :)

PS. Kto ma ochotę to zapraszam 27 września na trasę :) :D
Karolina has already collected :
351
Race kit

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »