Page views: 1328

Visitors: 1327

Paweł kończy Koronę Maratonów Polskich i biegnie dla "Fundacja Rak'n'Roll. Wygraj Życie!"

Kiedy w lipcu 2010 roku zacząłem swoją przygodę z bieganiem marzyłem żeby przebiec 10 kilometrów - trzy miesiące później się udało. Kiedy w październiku 2012 roku za namową kolegi zapisywałem się na swój pierwszy maraton był to dla mnie plan tak nierealny jak wysłanie człowieka na Księżyc 100 lat temu - rok później pokonałem królewski dystans w Berlinie. Teraz jestem o krok od zdobycia Korony Maratonów Polskich. Żeby to zrobić w ciągu dwóch lat trzeba przebiec 5 konkretnych maratonów - byłem już w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Dębnie. Na sam koniec zostało creme de la creme, wisienka na torcie czyli 37. PZU Maraton Warszawski z metą (mam nadzieję) na Stadionie Narodowym.

Liczę że przekażecie przynajmniej 10 zł na Fundację Rak’n’Roll a jeśli do 15 sierpnia uzbieram przynajmniej 300 zł to będę miał zagwarantowany start we wrześniowym maratonie. To jak będzie? POMOŻECIE?!
Paweł has already collected :
350
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »