Page views: 301

Visitors: 283

Drużyna "#OnePfizer" biegnie dla Fundacji Spartanie Dzieciom

Po co biegniemy w Accreo Ekiden? To oczywiste, nie po to aby się ścigać, też nie po to aby mieć medal, i nie dla tego, że potem można fajne zdjęcie na Fejsa wstawić...
Biegniemy, bo w ten sposób możemy wesprzeć Fundację Spartanie Dzieciom, która zbiera pieniądze na szczyny cel. Każda złotówka wpłacona na konto zostanie przekazana na budowę placu zabaw przystosowanego do potrzeb dzieci dotkniętych niepełnosprawnością. Plac zabaw zostanie zbudowany w okolicach Pałacu Kultury, a w przyszłości (mam nadzieję) w innych częściach Polski.
PoMOC to MOC!!!
klikajcie, udostępniajcie, wpłacajcie ...

My challenge

każda złotówka dla dzieciaków :D to wyzwanie samo w sobie
Drużyna "#OnePfizer Spartanie Dzieciom" has already collected :
50
Race kit
My target : 3 000 zł

Fundacja Spartanie Dzieciom

Surely, you often see us on road running courses. It is we, the Spartans for Kids! We run in costumes of ancient warriors and raise money for the rehabilitation and rehabilitation equipment for disabled children. We have helped more than 100 kids and collected more than 300,000 PLN. Now YOU CAN BE A SPARTAN as well. Join the Biegam Dobrze charity action and support children under our care joining the Spartans and the Warsaw Mermaid on a distance of over 21 kilometers. więcej »