Page views: 1020

Visitors: 878

7 złotych na pożytecznego Szkodnika dla Rak'n'Roll!

W skrócie:
Jeśli masz ze mną jakieś dobre wspomnienie, wpłać 7 zł na tych, którym się ta kasa przyda: pomagającym chorym na raka.

Rozwijając:
Niech siódemka pobije pechową trzynastkę! ;)

13. Półmaraton Warszawski będzie moim 7. półmaratonem w życiu. Do tego 7 to moja ulubiona liczba, nawet mieszkam na 7. piętrze. ;) Pomóż mi pokonać uosabiającą pecha liczbę wpłacając 7 zł (lub wielokrotność tej kwoty, jeśli masz takie nadwyżki finansowe i gest). Po raz trzeci chciałbym swoim biegiem pomóc fundacji Rak’n’Roll - dwa razy się udało, liczę, że i tym razem damy radę.

Dla ułatwienia przemnożone kwoty:

7 zł - małe piwo w knajpie (albo duże w mniej szpanerskiej), więcej niż piątak, dwa bilety 20-minutowe (a może spacer/veturilo?), jakieś półtora litra paliwa - jak chwilę pouprawiasz ecodriving, to nawet tego nie odczujesz, a sporo pomożesz Rak’n’Rollowi!

14 zł - duże piwo w knajpie (albo dwa w mniej szpanerskiej), więcej niż symboliczna dycha, trzy bilety jednorazowe - jak widać wciąż jest to kwota w miarę znośna i na pewno Rak’n’Roll zrobi z nią coś pozytywnego!

21 zł - duży zestaw w maku, przejazd uberem (jak chcesz, to Cię gdzieś podwiozę!), bilet do kina, więcej niż dwie dychy - ja i Rak’n’Roll bardzo docenimy taki wymiar wkładu!

28 zł - dobry obiad na mieście, przejazd taxi (dla nieuznających ubera - ale też Cię mogę podwieźć!), prawie trzy dychy - Rak’n’Roll na pewno zrobi z taką kwotą coś sensownego!

Większych mnożników nie robię - spróbujmy uzbierać wymaganą kwotę z małych wpłat (w grupie siła!). W tym roku na charytatywny pakiet startowy trzeba 350 zł, co przekłada się na 50 x 7 zł.

Moje dotychczasowe wyniki w Półmaratonie Warszawskim:
2015 - 1:38:19
2016 - 1:33:02, 1080 zł dla Rak’n’Roll
2017 - 1:26:31, 750,42 zł dla Rak’n’Roll

My challenge

Zgodnie z tendencją wzrostową mój cel sportowy w 2018 to pobiec lepiej niż w zeszłym roku. Żeby się zmotywować: jeśli mi się nie uda, za każdą sekundę gorzej dopłacam złotówkę od siebie, przynajmniej wtedy coś pozytywnego z tej porażki będzie. Na cel zbiórki wyznaczam “okrągłe” 777 zł.
Michał has already collected :
805,11
Race kit
My target : 777 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »