Page views: 1099

Visitors: 989

Małgorzata biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

25 marca pobiegnę w 13. PZU Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Po raz kolejny, tak jak w zeszłym roku pobiegnę dla fundacji Rak&roll. Jest już trochę późno, więc cel finansowy ustawiam na niezbyt wysokim pułapie, ale liczę na to, że zostanie przekroczony. Kochani, nie ma się co rozpisywać, wiecie o co chodzi. W zeszłym roku zebraliśmy sporą sumkę. Liczy się każda złotówka. Ktoś mi dziś powiedział, że jego dziesięć złotych nic nie zmieni, bo to jest kropla w morzu potrzeb. Fakt, ale morze składa się właśnie z tych kropel, wiec nawet najmniejsza wpłata jest ważna. Więc wpłacajcie, a ja w podzięce bedę wylewać swoj pot , krew i łzy na treningach oraz na półmaratońskiej trasie :-).
Małgorzata has already collected :
670
Race kit
My target : 600 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »