Page views: 1248

Visitors: 1248

Asia Grochowska biegnie dla Fundacji SYNAPSIS – pobiegnij razem ze mną! :)

Od kilku lat jestem „zającem” i na Maratonie Warszawskim prowadzę grupę na 4:50. To jest grupa nie tylko dla debiutantów, czy tych którzy wracają do biegania po kontuzjach , ale dla wszystkich, którzy mają ochotę przebiec maraton wolniej, za to w znakomitym towarzystwie i jeszcze do tego posłuchać opowieści o Warszawie :) Tak, tak – biegając opowiadam o mijanych budynkach, pomnikach, parkach, czy metrze. Czasem opowiadam także o autyzmie. Jako psycholog od wielu lat pracujący z dziećmi z autyzmem, dobrze wiem, jak ogromny wysiłek one same, ich rodzice muszą włożyć w to, żeby terapia przynosiła efekty.
TY też możesz pomóc! Żadna złotówka się nie zmarnuje, każda się przyda.

Co mogę zrobić żeby Cię dodatkowo zachęcić do wpłaty?
- za 10 złotych wyślę Ci kartkę z podziękowaniami (musisz mi tylko podać mail lub adres pocztowy)
- za 50 złotych mogę z Tobą wspólnie potrenować (wiem, jak poprowadzić dobry trening! musimy tylko uzgodnić termin, który nam pasuje)
- za 100 złotych mogę Cię biegowo oprowadzić po ciekawym zakątku Warszawy (termin i miejsce do uzgodnienia)
- za 200 złotych mogę zostać Twoim indywidualnym „zającem” na biegu w Warszawie (dystans i termin do uzgodnienia, tempo także)
Joanna has already collected :
450
Race kit

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »