Page views: 1543

Visitors: 1305

Angelika biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (d. Fundacja Dzieci Niczyje)

Bieganie to moja pasja, którą od wielu miesięcy dzielę się z innymi. Dziś postanowiłam zrobić o jeden krok więcej. 25.03.2018 to nie będzie tylko kolejny półmaraton w mojej karierze - będzie to jednak dobry sposób, by pomóc tym najbardziej potrzebującym. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu potrzebuję kilku osób o dobrych sercach. Pomożesz? :) Moim celem jest zebranie kwoty minimum 350 PLN dla fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Jest to fundacja, która wpiera najbardziej pokrzywdzone Maluchy w naszym kraju, budując między innymi specjalistyczne Centra Pomocy Dzieciom, w których te znaleźć mogą spokój i przede wszystkim nadzieję na lepszą przyszłość. Wasze wsparcie da mi możliwość pokonania dystansu 21 km, a Maluchom przybliży szansę na godne życie. Nie bądź obojętny - liczy się każda złotówka, za którą z góry serdecznie dziękuję :)

My challenge

Po przekroczeniu założonej przez siebie kwoty, zrobię 1 pompkę (męską!) za każde 10 PLN zebrane po przekroczeniu 350 PLN :)
Angelika has already collected :
1 021
Race kit
My target : 350 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »