Page views: 2510

Visitors: 2507

Iza - Zabiegani Częstochowa - biegnie dla: Fundacja Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

27 września chcę pobiec w 37. PZU Maratonie Warszawskim. To będzie mój debiut na królewskim dystansie.


Chcę, aby był to wyjątkowy debiut. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Chcę spełnić swoje marzenie i choć troszkę przyczynić się do spełnienia marzeń innych osób, dać energię do walki i radość życia. Lepszego debiutu nie mogłabym sobie wymarzyć!


Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj Fundację Rak`n`Roll dla której biegnę. Zebrane środki zasilą jej konto konto, a kiedy licznik mojej zbiórki przekroczy 300 zł otrzymam od niej numer startowy. Wystarczy, że na moim koncie pojawi się 200 zł - ja wpłacę 100 zł jak każdy startujący biegacz, wtedy będę mogła pobiec dla Fundacji. Oczywiście bardzo cieszyłabym się, gdyby kwota była jeszcze większa :)


Fundacja Rak’n’Roll zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka. Fundacja powstała w październiku 2009 roku z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc innym chorym w podobnej sytuacji.
Od samego początku jej celem było stworzenie nowej jakości w sposobie mówienia o raku w przestrzeni publicznej. Przełamywanie tabu związanego z podejściem do raka w Polsce, zarażanie pozytywną energią oraz poprawa jakości życia osób chorych na raka.
Działalność Fundacji propaguje pozytywne myślenie, uśmiech i radość życia, które są źródłem wewnętrznej siły do walki z chorobą. Dzięki idei Rak’n’Roll kobiety chore na raka zaczęły walczyć o swoją kobiecość w chorobie i o to, aby chorować godnie, leczyć się świadomiej.


90 groszy z każdej wpłaconej złotówki przekazywane jest na konto Fundacji Rak’n’Roll, 10 groszy zasila fundusz stypendialny dla młodych sportowców Fundacji „Maraton Warszawski”. Na zebranie środków i zagwarantowanie startu w maratonie mam czas do 15 sierpnia, jednak swoją zbiórkę mogę prowadzić dalej – do 15 października.

Pomóżmy tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Dziękuję!
Izabela has already collected :
300
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »