Page views: 1448

Visitors: 1447

Tomek biegnie dla Fundacji Dzieci Niczyje i napisze dla Ciebie fraszkę :)

Biorę się za pisanie fraszek! Nie to żeby od razu zmieniać profesję, ale każdemu mogę parę wersów skreślić. Pierwszą zadedykowałem Arkowi, bo dorzucił 20 zł do mojej zbiórki na Fundację Dzieci Niczyje i jednocześnie na moją kartę startową w Maratonie Warszawskim. Te 20 zł od Arka zmotywowało mnie do 4 wersów, ale mogą być też krótsze i dłuższe, choćby nie odpowiadało to kanonom literackim ;) Za wsparcie dziękuję Arkowi, Piotrowi i Agacie, Sylwii i ... czekam na kolejne osoby. Powstałe dzieła wrzucam na mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/tomek.biedacha To co? Komuś mogę przygotować kilka rymów?
Tomasz has already collected :
300
Race kit

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »