Page views: 1050

Visitors: 939

Tomek biegnie dla Fundacji Wcześniak

Cześć!

W 2017 r. zadebiutowałem w biegu na dystansie maratońskim w 39. PZU Maratonie Warszawskim. Już rejestrując się na tamten bieg chciałem założyć zbiórkę, ale nie byłem pewien czy uda mi się ukończyć bieg, a nie chciałem wszystkich moich zbiórkowiczów "wystawić" np. schodząc z trasy... W przyszłym roku, bogatszy o doświadczenie z 39. M.W., wystartuję już tak jak chciałem, czyli...

...zbierając kasę na Fundację Wcześniak - Rodzice Rodzicom. O działalności Fundacji nie będę tu szczegółowo pisał, bo wszystko można znaleźć na www.wczesniak.pl. Dość powiedzieć, że pieniądze, które możemy zebrać, wspomogą rodziców wcześniaków, a co bezpośrednio za tym idzie same dzieciaki, które przyszły na świat wcześniej niż było w planie. Ta pomoc to nie tylko możliwość wypożyczenia lub pozyskania sprzętu pomocnego przy opiece nad wcześniakiem, ale także odpowiednia kampania informacyjna przygotowująca rodziców do trudnej misji opieki nad swoim dzieckiem.

Razem możemy im (i rodzicom i dzieciakom) pomóc!

Dlatego zapraszam wszystkich do partycypowania w zbiórce. A jak zbierzemy duuuużo, to wymyślę coś głupiego co zrobię na trasie maratonu (i następnie to zrobię) :)

Trzymajcie się ciepło!
Tomek has already collected :
520
Race kit

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »