Page views: 2090

Visitors: 1974

Izabela biegnie dla Polskiej Akcji Humanitarnej

Cześć Wam! Mam na imię Izabela. Nie lubię biegać i zgadzam się ze stwierdzeniem, że każdy człowiek ma prawo żyć godnie. Sądzę, że tyle o mnie w zupełności wystarczy. :)

24 września pobiegnę w 5. Biegu na Piątkę. Jeśli WY mi pozwolicie! Otóż jeśli do 31 SIERPNIA (CZWARTEK) uzbieramy 200 złotych, 24 września będę mogła wyruszyć do biegu na 5 km ulicami Warszawy. Dodatkowy bonus - jeśli uda nam się tę kwotę osiągnąć, zbiórka będzie trwała aż do 2 października!
Oferuję Wam możliwość upieczenia dwóch pieczeni na jednym ogniu: wesprzeć organizację pomagającą tysiącom ludzi na świecie oraz przekonać jedną osobę, że bieganie może dać radość. :)

A tak zupełnie poważnie. Każda wpłacona złotówka zostanie przekazana na wsparcie działań Polskiej Akcji Humanitarnej, która od lat niesie pomoc na terenach dotkniętych konfliktami zbrojnymi (Syria, Ukraina), a także do krajów, w których dostęp do czystej wody jest ograniczony (Sudan Południowy, Somalia, Irak).
Wierzę, że pomimo, iż żyjemy w kraju, na który często narzekamy, to każdy z nas ma coś, czym może się podzielić. Z tymi, którzy mają mniej. Dużo mniej.

Nieważne, czy przekażesz 7, 17 czy 70 złotych, bo nic nie ma takiej siły, takiego kolosalnego impetu, jak działanie w zjednoczeniu, z myślą o wspólnym celu.
Hej! Zróbmy to razem! :)

#Biegamdobrze #PAH #BieganieNaŚniadanie
O działań PAH więcej możecie przeczytać tutaj: https://www.pah.org.pl/co-robimy/
Izabela has already collected :
200
Race kit

Polish Humanitarian Action

For 30 years we have been helping people suffering from natural disasters and armed conflicts. Life and health of people in need is always our priority. Currently, PAH's national offices operate in South Sudan, Kenya, Somalia, Iraq, Yemen, Poland and Ukraine. We also operate in Afghanistan, Madagascar and Lebanon. Help us reach where help is most needed! więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »