Page views: 2026

Visitors: 1921

Ula biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

24 września pobiegnę w Biegu na Piątkę. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Pomogliście zebrać fundusze wspierające działalność fundacji przy okazji Półmaratonu Warszawskiego, wierzę że i tym razem mnie nie zawiedziecie :)

Wesprzyj podopiecznych fundacji Rak'n'roll, przywołaj uśmiech na twarzach ludzi, dla których świat się na chwilę zatrzymał. Nie znasz chwili, gdy spojrzysz w twarz chorobie nowotworowej, w mojej rodzinie niestety dotknął bardzo bliskie mi osoby. Rak nie jest wyrokiem, ale każda pomoc w walce z nim jest na wagę złota. Nie bądź obojętny.
Ula has already collected :
200
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »