Page views: 1607

Visitors: 1527

Marcin chce pobiec dobrze.

Do tej pory byłem sportowym egoistą. Myślałem tylko o sobie, o swoich treningach i o swoich wynikach. Liczyły się tylko kolejne starty i kolejne życiówki.
Z czasem poczułem, że jednak chciałbym to zmienić. Społeczeństwo biegaczy jest jedną z najbardziej pozytywnie usposobionych grup ludzi, które znam. Ludzi, którzy pomimo, że rywalizują nie tylko pomiędzy sobą ale również, sami ze sobą, to na każdym kilometrze są gotowi pomagać innym, kosztem swojego wymarzonego wyniku. Dlatego teraz ja, chciałbym również pomóc innym.

24 września pobiegnę w 5. Biegu na Piątkę. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Marcin has already collected :
665
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »