Page views: 2079

Visitors: 1987

Lubia biegnie dla Fundacji SYNAPSIS

24 września pobiegnę po raz pierwszy w "Biegu na Piątkę" i po raz pierwszy będzie to start, dzięki któremu mogę komuś w bardzo łatwy sposób pomóc. Bo chyba nie ma nic prostszego od kliknięcia i przelania złotówki, pięciu złotych lub więcej - a bieganiem i poceniem zajmę się ja :)

Czemu Synapsis?
Rok temu, kiedy wybrałam się z mężem w długo wyczekiwaną podróż rowerową z sakwami po wybrzeżu, mieliśmy przyjemność spotkać na naszej drodze mnóstwo życzliwych i wesołych ludzi. Jednym z nich był chłopak, który również w podróż rowerową wybrał się ze swoim kilkuletnim synkiem. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że jego syn był chory na autyzm. Mieliśmy okazję jeden wieczór spędzić razem i muszę przyznać, że wychowanie dziecka, które zmaga się z tą chorobą, wymaga nieskończenie dużo siły i cierpliwości. Natomiast niezrozumienie ludzi dla zachowania chorego dziecka bywa często objawem nieświadomości, czasem brakiem empatii.
Dlatego wspieranie fundacji, która nie tylko pomaga osobom chorym i ich rodzinom, ale również wypracowuje systemowe rozwiązania, jest dla mnie ważne. Zapraszam zatem do klikania, udostępniania i wpłat - każda złotówka ma ogromną wartość, gdy wpłacających są setki.

My challenge

Jeśli uzbieram 2 500,00 złotych, to z miłą chęcią przywdzieję strój pszczoły i polecę w nim do mety :)
Ewa has already collected :
325
Race kit
My target : 2 500 zł

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »