Page views: 1947

Visitors: 1856

Krzysztof biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Od wiosny 2016 r. biegam "dobrze" dla Fundacji Rak'n'Roll. Za mną już dwa półmaratony, sztafeta maratońska. Każda z dotychczasowych zbiórek zakończyła się dużym sukcesem, przekładającym się na realne wsparcie dla Fundacji. Z zebranych środków wspierano osoby chore na raka i ich bliskich, ich terapie, peruki z naturalnych włosów, itd, czyli kultowe już "cycki, nowe fryzury i dragi". Fundacja pomaga przechodzić przez chorobę, która potrafi napaskudzić w życiu - zarówno chorych, jak i ich rodzin.

Tym razem, 24 września pobiegnę w 5. Biegu na Piątkę. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Aby pobiec potrzebuję zebrać przynajmniej 200 PLN do końca sierpnia. Wierzę, że ta kwota będzie dużo wyższa.
"Normalny" pakiet to 50 PLN - tyle oczywiście trafia na konto mojej zbiórki z mojego portfela. Za każdą wpłatę dorzucę jeszcze po złotówce.

Dorzuć swojego piątaka!

My challenge

Moja życiówka na piątkę to 21:32. Spróbuję zebrać po dyszce za każdą minutę i poprawić życiówkę :)
Krzysztof has already collected :
350
Race kit
My target : 215,30 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »