Page views: 2046

Visitors: 1991

Kamil biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

24 września pobiegnę w 5. Biegu na Piątkę. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Już drugi raz pobiegnę wspierając przy okazji Fundację Rak'n'Roll. Podczas tegorocznego Półmaratonu Warszawskiego również pomagałem Fundacji R'n'R i udało mi się uzbierać ponad 450 zł.
Fundacja R'n'R pomaga ludziom, którzy zmagają się z bardzo trudną chorobą - chorobą nowotworową. Także poprzez kampanie w mediach propaguje badania mające na celu wykrycie nowotworu we wczesnym stadium rozwoju. Prowadzi również takie akcje jak np. "Daj włos", gdzie z naturalnych włosów wytwarzane są peruki dla osób, które podczas chemioterapii straciły włosy. Fundacja robi naprawdę wielką robotę, dlatego zdecydowałem się wesprzeć ją w ramach akcji BiegamDobrze ;) i mam nadzieję, że dzięki Waszej pomocy pobiegnę, ze specjalnym charytatywnym numerem 24 września podczas Biegu na Piątkę

My challenge

Tym razem trochę inaczej się zabawimy ;) Każdy kto wpłaci minimum 5 zł na moją zbiórkę ma możliwość wytypowania czasu po którym dobiegnę do linii mety Biegu na Piątkę. Osoba, której uda się poprawnie wytypować mój czas, lub będzie najbliżej niego, wygra niespodziankę :D a co to będzie dowiecie się w momencie rozstrzygnięcia typowania. Wyniki można typować w komentarzu do wpłaty, na moim profilu na Facebooku oraz na Instagramie pod postem o zbiórce. Dodatkowo, na specjalnie przygotowanej przeze mnie koszulce znajdą się imiona wszystkich darczyńców, którzy wpłacili pieniądze i wspomogli Fundację Rak'n'Roll w jej działaniach na rzecz osób chorych a także w działaniach prewencyjnych ;)
Kamil has already collected :
334
Race kit
My target : 500 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »