Page views: 2606

Visitors: 2493

Biegnę dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

BIEGAM NA PIĄTKĘ!

Cześć! Już 24 września pobiegnę w 5. Biegu na Piątkę. To dla mnie pierwszy taki start z oficjalnie mierzonym czasem. Przygotowania i sam bieg będą dla mnie trudne, ale z Twoją pomocą na pewno łatwiejsze. Pobiegniesz ze mną? :)
Spokojnie! Nie namawiam Cię, żebyś startował/a ze mną ramię w ramię na miejscu (choć to byłaby ciekawa przygoda ;)), ale jest jeszcze inne rozwiązanie. Czytaj dalej!

Do udziału w biegu można zgłosić się metodą tradycyjną płacąc samodzielnie opłatę startową 50zł lub wziąć udział w akcji #BiegamDobrze i po zebraniu 200zł na wybraną fundację otrzymać numer startowy.
Wybrałam drugą opcję z kilku powodów:
- z Fundacją Rak'n'Roll związałam się w 2013 roku oddając włosy długości 30cm na peruki dla podopiecznych Fundacji
- wraz z najbliższą rodziną walczyliśmy z chorobą nowotworową, dlatego znam ten temat od podszewki
- zbiórka jest dla mnie dodatkowym motywatorem podczas przygotowań do biegu i zrobienia dobra dla innych

Cel charytatywny, który wspiera moja zbiórka to Fundacja Rak'n'Roll. Wygraj Życie!. Jeżeli jeszcze jej nie znasz, to poniżej paska postępu mojej zbiórki znajdziesz informacje o niej.

Dzięki Twojej pomocy, po zebraniu pieniędzy, otrzymam numer startowy.
W DNIU STARTU POBIEGNIESZ ZE MNĄ! Twoje imię znajdzie się na mojej koszulce i będzie wypisane na rękach, podobnie jak imiona innych osób, które wsparły cel.
Na mecie przekażę wszystkim podziękowania imienne i buziaki w formie filmu.

WYTYPUJ WYNIK!
*** Osobę, która wytypowała czas najbliższy temu, jaki uzyskałam na dystansie 5km, wezmę ze sobą na trening krav magi (którą trenuję od prawie roku) a potem obdaruję pysznym ciastem hand-made! ***

Będę wdzięczna za każdą złotówkę z osobna.

Piątka! I do dzieła :)

My challenge

Moim celem jest przebiegnięcie 5km na mojej pierwszej dużej imprezie z oficjalnie mierzonym czasem. Będzie trudno! Będą pot i łzy! Będzie radość ze startu i łzy szczęścia na mecie! Pobiegnij ze mną, by się przekonać :)
Anna has already collected :
400
Race kit
My target : 400 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »