Page views: 889

Visitors: 727

Ewa biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (d. Fundacja Dzieci Niczyje)

24 września pobiegnę w 5. Biegu na Piątkę i będzie to mój drugi bieg dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Poprzednio, wiosną, na konto Fundacji, dzięki Wam znalazło się ponad 2200zł - tym razem jest mniej czasu, ale może zawalczymy o... 500? Co Wy na to? Razem możemy więcej, już raz to sprawdzaliśmy! Zróbmy to ponownie!

My challenge

Niezależnie od stanu konta, będę się starała pobiec w czasie poniżej 30 minut, co na chwilę obecną jest dla mnie trudnym zadaniem. Będę biegła najlepiej jak umiem - tak jak wiosną w Warszawie, niesiona świadomością, że nie biegnę dla siebie!
Ewa has already collected :
365
Race kit
My target : 500 zł

Empowering Children Foundation

For the last 25 years, the Empowering Children Foundation (formerly known as Nobody’s Children Foundation) has been striving to make sure all children enjoy safe childhood, with proper recognition for their dignity and capacity for self-determination. We support children who fell victim to physical and emotional violence or sexual abuse. Our activities restore their sense of security, self-confidence and trust in others. We have empowered so many of them, and yet so much remains to be done! więcej »