Page views: 2019

Visitors: 1714

Jakub biegnie dla Fundacji Wcześniak

24 września pobiegnę w 5. Biegu na Piątkę. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Będzie to mój drugi start dla Fundacji Wcześniak i i trzeci w Biegu na piątkę. Mój debiut biegowy nastąpił we wrześniu 2015 roku gdy podczas Biegu na piątkę zostałem Bohaterem Narodowego ;-) Od tej pory biegam regularnie w różnego rodzaju biegach na 5 oraz 10km. Mam tez na swym koncie jeden półmaraton. Ale tak dlugie biegi nie są dla mnie, więc biegam piątki i dziesiątki dla zdrowia,przyjemności,by pomagać innym (kolejność przypadkowa :-) )

Serdecznie zachęcam do wsparcia mojego startu! Pomóżcie mi zebrać ustaloną kwotę i dajmy dzieciom z Fundacji Wcześniak radość. Liczy się każda złotówka i za każdą, nawet najmniejszą, wpłatę serdecznie dziękuję w imieniu swoim oraz Dzieciaków! :-) Do zobaczenia na starcie, na trasie oraz na mecie Biegu na piątkę 24.09! :-)

My challenge

Jeżeli uda mi sie osiągnąć założony cel to jako zdeklarowany sympatyk Minionkow pobiegne w stroju Minionka :-)
Jakub has already collected :
400
Race kit
My target : 1 000 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »