Page views: 1376

Visitors: 1376

Marek biegnie dla: Fundacja Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Słuchajcie, czytajcie, PACZCIE OCZAMI!!!!
Chcę pobiec dla siebie, chcę komuś pomóc, chcę żebyś był częścią tego sukcesu.
Jakie mam cele?
1. Min - uzbierać 300 zł. Max - 4219,5 zł (To jest marzenie)
2. Czas na ukończenie < 4,15 h (liczymy na miłą niespodziankę)
3. Zobaczyć uśmiech na Twojej twarzy kiedy to się uda (a wiara czyni cuda)
4. Żeby ten cały trud komuś pomógł (to już robota dla fundacji)
Jak widać cztery proste cele. Mój plan realizować je po kolei.
Więc po pierwsze primo liczę na was kochani, a wiem, bo was znam nie od dziś, że się nie zawiodę. Kredytów w bankach nie bierzcie, bo szkoda czasu na stanie w kolejkach. Kwota dowolna, na żadną się nie obrażę :).
Proszę też prześlijcie to dalej a nóż, a widelec ktoś sypnie milionem monet.
Ja ze swojej strony oczywiście obiecuje ćwiczyć, trenować pod okiem specjalistów i was nie zawieść. Jak mówi klasyk - PLAN WYKONAMY W 300% i uczcimy to w jakiejś super knajpie we Wrocławiu :)
Pozdrawiam
Marek
Marek has already collected :
300
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »