Page views: 1737

Visitors: 1465

Pożyteczny Szkodnik

Rok temu się udało, więc w 2017 powtarzam akcję. :)

KIM JESTEM?
Zawodowo - człowiekiem od literek w telewizji. Po godzinach - improwizatorem w Domu Komediowym, kinomanem i kolekcjonerem modeli samochodów w skali 1:1, a od blisko czterech lat także biegaczem ulicznym. Mówią na mnie "Szkodnik", a że z natury jestem przekorny, staram się być bardzo pożyteczny - możesz mi w tym pomóc!

DLACZEGO WARTO WPŁACIĆ?
1. Bo dzięki Twojej kasie to, że biegam, ma konkretne, bezpośrednie przełożenie także na kogoś innego - w tym przypadku na chorych na raka.
2. Bo jestem konsekwentny i zaangażowany we wszystko, co robię (dowody na zdjęciach), więc masz gwarancję, że Twoja wpłata się nie zmarnuje.
3. Bo każdy, kto wpłaci minimum 30 zł, ma prawo wykorzystać mnie jako "taksówkarza" - miło wspominam każdy taki zeszłoroczny kurs: od wstawania na 7 rano na pociąg z Jeleniej Góry poprzez liczne jazdy z/do kina aż po rozśpiewaną nocną podwózkę na drugą stronę Wisły! Pasażerowie też się nie skarżyli. :)
4. Bo dzięki Twojej dobrej energii łatwiej mi będzie zmotywować się do treningu, by pobiec półmaraton na odpowiednim poziomie.
5. Bo jak nie pobiję życiówki (aktualnie 1:28:50), to dopłacam od siebie drugie tyle, ile uda mi się zebrać. :)

Będę bardzo wdzięczny, jeśli zechcesz zaangażować się w tę akcję! :)

Pozdrawiam,
Michał Szkodziński

My challenge

W zeszłym roku było 1080 zł - sprawdźmy, czy uda sie więcej! :) Link do zeszłorocznej zbiórki na dowód: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/charity/1421
Michał has already collected :
750,42
Race kit
My target : 1 080 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »