Page views: 1332

Visitors: 1332

Biegnę dla: Fundacja „Dzieci Niczyje”

Cześć Wszystkim
27 września pobiegnę w Maratonie Warszawskim. Zrobię to sobie już trzeci raz. W poprzednich edycjach zadawałem sobie pytanie dlaczego ja sobie to robię - pytanie nasuwało się tak w okolicy 35 kilometra biegu i zmieniało się w stwierdzenie - nigdy więcej. Jednak wydaje mi się, że jestem trochę masochistą, bo wciąż do tego wracam i planuję w końcu złamać magiczne 4 godziny na dystansie 42 km z małym dodatkiem.
W tym roku chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem z czasem i próbą uzyskania lepszego wyniku niż rok temu (4h 17min). Postanowiłem wesprzeć Fundację "Dzieci Niczyje" jako cel charytatywny. Z pewnością jest wiele organizacji, które warto wesprzeć, lecz ja wybrałem właśnie tą, gdyż od chwili pojawienia się na świecie mojej córki Blanki jeszcze bardziej dobitnie widzę, jak ważne są dzieci, to aby miały szczęśliwe dzieciństwo i czuły się bezpiecznie.
Ty też możesz mi pomóc: wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Ze swojej strony obiecuję, że będę Was informował o postępach w przygotowaniach i oczywiście poinformuję Was jak mi poszło.
Z góry dziękuję.
Tomek
Tomasz has already collected :
350
Race kit

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »