Page views: 7913

Visitors: 6919

Marcin biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (d. Fundacja Dzieci Niczyje)

26 marca pobiegnę w 12. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
W zeszłym roku nie udało mi się zebrać zamierzonej kwoty, jednak uzyskane środki na pewno pomogły fundacji. Wierzę, że w tym roku uda mi się zebrać założoną kwotę. Wierzę, że znajdzie się wiele osób z dobrym sercem, które wesprą fundację - bo liczy się każda złotówka. A jest o co walczyć - chodzi oczywiście o dzieci. Bo dzieci są najważniejsze !! BO WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ !!! Proszę o pomoc i wsparcie - zostało niewiele czasu, a tak dużo do zrobienia - DO DZIEŁA !!!!

My challenge

Wyzwanie (kwota) to oczywiście sprawa formalna, chociaż chciałbym zebrać np. 1mln złotych :) Każda złotówka się liczy. BRAT RZUCIŁ WYZWANIE - 2 TYS. NA KONCIE - ZA ROK BIEGNIE ZE MNĄ. A uwierzcie - jest to dla niego misja. Pomóżmy dzieciom i sprawmy, żeby brat wziął się za bieganie :) p.s. brat rok temu zarzekał się, że w przyszłym (czyt. tym) pobiegnie. Dajmy Mu szansę pobiegania za rok i poczucia niepowtarzalnej atmosfery Połówki Warszawskiej :) Rozmach jest potężny - wiele osób włączyło się w promowanie, wiele osób pomogło - dziękuję. ALE TO NIE KONIEC - WALCZYMY DO KOŃCA!!! P.S. Dla informacji, bo kolega zadał pytanie, które nigdy mi się nie nasunęło (na które nigdy nie wpadłem) - ile ja mam z tego ??. Ale skoro jemu się nasunęło, to może ktoś jeszcze wpadnie na takie podejrzenia / wątpliwości. OFICJALNA INFORMACJA: Cała zebrana kwota trafia na konto fundacji i tylko fundacji !! To tyle - ja chcę pomóc razem z Wami :)
Marcin has already collected :
1 400
Race kit
My target : 2 000 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »