Page views: 2935

Visitors: 2928

ZabiegAnna biegnie dla Fundacji „Dzieci Niczyje”

27 września chcę pobiec w 37. PZU Maratonie Warszawskim. To będzie mój debiut na królewskim dystansie.
Wyznaję zasadę: "biegam i pomagam". Pokonywanie kilometrów i samej siebie daje mi dużo radości. Kiedy może ono pomóc komuś jeszcze, to jestem zawsze na TAK!
Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc wspierając Fundację "Dzieci Niczyje", dla której chcę pobiec. Zebrane podczas tej zbiórki środki zasilą jej konto, a kiedy licznik mojej zbiórki przekroczy 300 zł otrzymam od Fundacji numer startowy :) Od siebie na dobry początek zbiórki daję tyle, ile każdy uczestnik musi zapłacić za udział w maratonie, czyli 100 zł. 90 groszy z każdej wpłaconej przez Ciebie złotówki przekazywane jest na konto organizacji, którą wybrałam, 10 groszy zasila fundusz stypendialny dla młodych sportowców Fundacji „Maraton Warszawski”.
Na zebranie środków i zagwarantowanie startu w maratonie mam czas do 15 sierpnia, jednak swoją zbiórkę mogę i będę prowadzić dalej – do 15 października. Mam nadzieję, że uzbiera się suma wyższa niż minimalna :)
Podziel się 10 zł w szczytnym celu. Razem możemy więcej! :)
Pomóżmy tym, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy - dzieciom, które doświadczają przemocy i które są tak bardzo bezbronne!
Jestem mamą dwóch synów i mam dość słuchania o kolejnym skrzywdzonym dziecku! Nie chcę więcej biernie słuchać! Wierzę, że działania Fundacji pomogą odmienić los dzieci, którym dzieje się krzywda i przywrócić uśmiech na twarzy tym, które krzywdy doznały. Fundacja prowadzi szereg działań edukacyjnych, wspierając je możemy zapobiec kolejnemu nieszczęściu i uchronić dzieci przed krzywdzeniem.
Obiecuję, że pobiegnę ze wszystkich sił! A do tego w tiulowej spódniczce ;) Dziękuję za wsparcie! :) O działalności Fundacji można przeczytać tutaj: http://fdn.pl/o-fundacji Więcej o mnie dowiesz się ze strony: www.zabieganna.pl i www.facebook.com/zabieganna
Zobacz też film, jaki nakręciłyśmy wspólnie z Mileną z www.withaSMile.pl, która również bierze udział w tej akcji: https://www.youtube.com/watch?v=BFTw5fhpii0 :)
PO MARATONIE: Tak jak obiecałam, pobiegłam maraton w tiulowej spódniczce. Przebiegłam cały dystans z uśmiechem i bez zderzenia ze ścianą. Wymarzony debiut :) Dziękuję raz jeszcze wszystkim wspaniałym ludziom, którzy wsparli moją zbiórkę na Fundację Dzieci Niczyje. Zbiórka trwa do 15.10, więc nadal można wpłacać pieniądze :)
Anna has already collected :
350
Race kit

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »