Page views: 2359

Visitors: 2075

Agnieszka biegnie dla Fundacji Wcześniak

25 września pobiegnę w 38. PZU Maratonie Warszawskim. Będzie to mój drugi maraton, ale pierwszy z takim przesłaniem...Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem dla zaspokojenia własnych ambicji. Możecie mi w tym pomóc! Wesprzyjcie cel charytatywny, na który biegnę i pomóżcie tym, którzy potrzebują naszej pomocy!!!
Sama jestem mamą dwójki cudownych, zdrowych dzieci, urodzonych w terminie i bez żadnych powikłań. Dzięki Bogu nigdy nie musiałam zmierzyć się z żadną większą chorobą moich dzieci... ale mnóstwo rodzin przeżywa dramat ciąż, które przebiegają nie tak jak powinny i przedwczesnych porodów, stanowiących zagrożenie dla życia maluszków i zdrowia ich matek... Chociaż my nie mamy takich doświadczeń, miejmy świadomość, że nie wszędzie jest tak kolorowo, spróbujmy dać innym szansę na radość z wychowywania zdrowego potomstwa.. Bardzo Was o to proszę! :)
Agnieszka has already collected :
737,20
Race kit

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »