Page views: 341

Visitors: 267

Katarzyna Biegnie Dobrze dla Bohaterów

27 lipca pobiegnę w 33 Biegu Powstania Warszawskiego, to będzie mój pierwszy bieg powstania i to w 80-tą rocznicę :) Postanowiłam z tej okazji dołączyć także do zbiórki #BiegamDobrze dla Bohaterów.
W tym roku zebrane przez uczestników #BiegamDobrze dla Bohaterów środki, pozwolą przebadać słuch i zakupić powstańcom aparaty, podnoszące komfort ich życia.
Możecie mi w tym pomóc, jeżeli ktoś ma ochotę i moc to zapraszam do wsparcia celu charytatywnego na który biegnę, liczy się nawet najmniejsza kwota - pomaga tym, którzy dzisiaj potrzebują pomocy innych.
Dołącz do mojej zbiórki i wspólnie zapewnijmy niezbędny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny dla Warszawskich Powstańców, którzy potrzebują naszego wsparcia!

My challenge

W tym roku chcę pobiec w warszawskiej triadzie biegowej, pierwszy bieg - Konstytucji 3 maja - mam już za sobą, teraz pobiegnę na 10 km w Biegu Powstania a w listopadzie Bieg Niepodległości. Cel charytatywny na Bieg Powstania to 500 zł, może uda się uzbierać więcej? :)
Katarzyna has already collected :
190
My target : 500 zł

Stowarzyszenie "Monopol Warszawski"

Stowarzyszenie Monopol Warszawski to organizacja non profit. Angażujemy się w projekty związane m.in. ze wsparciem społecznym osób wykluczonych ze szczególnym uwzględnieniem Powstańców Warszawskich, dla których w 2018 roku uruchomiliśmy jedyny w Polsce dzienny dom pobytu przy ul. Nowolipie 22. Wraz z liczną grupą wolontariuszy koncentrujemy się na zapewnieniu Powstańcom Warszawskim jak najlepszej kondycji psychicznej i fizycznej. Organizujemy spotkania międzypokoleniowe, koncerty, wycieczki. Opiekujemy się 152 seniorami. Wszystkie te działania są reakcją na coraz większy brak samodzielności, pojawiającą się samotność i izolację społeczną. Z dobrze dobranym aparatem słuchowym, którego średni koszt to 15 000 złotych, wózkiem inwalidzkim (1000 – 1700 zł) czy chodzikiem rehabilitacyjnym (350 – 400 zł) Powstańcy Warszawscy mają szansę na udział w życiu społecznym i na pogodną codzienność. Przynajmniej połowa z naszych podopiecznych czyli ok. 70 osób wymaga takiego wsparcia. więcej »