Page views: 1320

Visitors: 1320

Tomasz biegnie dla: Fundacja „Dzieci Niczyje”

Małe wyjaśnienie o co chodzi.

Na świecie podczas wielu akcji sportowych (choćby maratony w Londynie czy Nowym Jorki) organizowane są takie "akcje charytatywne", polegające na zbieraniu pieniędzy na cele charytatywne dla różnych Fundacji. W ten sposób zbierano wielkie kwoty, które nie są defraudowane, lecz realnie służą dobru!

A o co chodzi w moim wypadku?
27 września chcę pobiec w 37. PZU Maratonie Warszawskim. Bieganie dla samego siebie, dla pokonania własnych słabości, życiówki, dumy innych, współzawodnictwa itp. w pewnym momencie się przejada. Jest to frajda, ale nie daje 100% satysfakcji. Przyłączając się do akcji #biegamdobrze, mogę sprawić, że mój start w maratonie nie będzie zwykłym startem, lecz będzie pewną drogą do czynienia świata lepszym. Poprzez tą stronę możesz wesprzeć Fundację Dzieci Niczyje, którą wybrałem. Docelowo, wszystkie pieniądze, które zbierzemy trafią dla dzieci (a jeżeli kwota przekroczy 300 zł to dostanę od Fundacji pakiet startowy i będę mógł ich reprezentować w biegu).

Dziękuję! Pomóżmy tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Czemu zdecydowałem się na ten krok -> tj. ścieżkę charytatywną? Ponieważ wiem, że damy radę razem zebrać choć te parę złotych, po to tylko, żeby komuś pomóc. Każdy z nas jest dobry, chce pomagać, ale czasem brakuje mu bodźców, to może ja będę jednym z nich? Każdy grosz się liczy, żeby "dzieci niczyje" poczuły się ważne, kochane i potrzebne! Pozwólmy innym na "normalne", szczęśliwe, pełne miłości i dobra życie!

Pomożesz?
Tomasz Jan has already collected :
560
Race kit

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »